Aktuality

20.6.2017
Základní škola v Karviné čistí vzduch na 1. stupni

Základní škola Borovského v Karviné může jít příkladem ostatním školám v přístupu ke zdraví dětí. Žáci prvního stupně dýchají ve svých třídách ...

20.6.2017
Mateřská škola v Krnově nepodcenila kvalitu vzduchu

Mateřská škola na ulici Svatováclavská v Krnově, která prochází velmi povedenou rekonstrukcí, nepodcenila ani kvalitu vzduchu, který děti dýchají.

10.6.2017
ZŠ Petřvaldská v Rychvaldě ve spolupráci se značkou SPIRION vyhrála soutěž

Základní škola Petřvaldská 632, Rychvald vyhrála v projektu "Zdravé dýchání pro děti". Tento projekt podpořila Nadace ČEZ.

10.6.2017
SPIRION K05B pomáhá pacientům, které trápí astma, alergie či jiné dýchací obtíže

Značka SPIRION zahájila spolupráci s další alergologickou ordinací: 
Alergologie, imunologie MUDr. Eva Vašíková s.r.o. ...

5.6.2017
Mateřská školka Na Pastvisku v Opavě čistí vzduch

Další školka, která se stará aktivně o kvalitu vzduchu je Mateřská školka Opava, Na Pastvisku 13.  Díky použití čističek vzduchu SPIRION K05B ...

29.5.2017
Mateřská školka Srdíčko v Opavě čistí vzduch

Mateřská školka Srdíčko v Opavě na ul. Zborovská 599/2 čistí vzduch našimi čističkami SPIRION K05B ve všech třídách a jsou držitele nálepky „TOP-OBJEKT“.

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace